Hiç Bir İndirimi Kaçırmayın: indirimlr.com

22 Ocak 2013 Salı

Siz de benim gibi mağaza yerine internetten alışveriş yapmayı tercih ediyor musunuz? Özellikle çalışmaya başladığımdan beri online alışveriş işini çok daha fazla sever oldum. Topu topu haftada sadece iki güncük tatilim varken onuda alışveriş merkezinde geçirmek istemiyorum. Onun yerine tüm alışverişimi (gıdadan kozmetiğe...) internetten alıyorum. Hem vakit kaybetmiyorum dolaşarak, hem de aynı anda bütün fiyatları görerek karşılaştırma fırsatı buluyorum.


İnternetten alışverişin de bazı sorunları var tabi. Mesela aldığın kıyafetlerin üzerine olmaması yada beğenmemek gibi. Bir çok firma kargo ücreti satıcıya ait olmak üzere ürünlerini iade alıyor. Yani bu sorunu hallettik.
Gelelim en önemli soruna...Bu kadar çok alışveriş sitesi varken "tüm kampanyaları ya da hangi ürün nerede ucuz?" nasıl takip edeceğiz. Bu soruna ise indirimlr.com adlı site çözüm bulmuş. Bütün fırsatları ve indirimleri bu sitede toplu olarak bulabiliyorsunuz. Hemde sadece tekstil değil gıda,kozmetik, gezi gibi indirim ve fırsatları da içeriyor.

Tüm fırsatlardan haberdar olmak isterseniz:

3 yorum:

  1. Tesekkurler paylasim icin:) takipteyim omurinandi.blogspot.com

    YanıtlayınSil
  2. bende kendi gelinliğimi beğenirdim,seninkide harikaymııış:)

    YanıtlayınSil
  3. @assortiek teşekkür ederim beğendiğin için. bende senin gelinliğini fotoğraflarını çok beğenmiştim,çok güzeldi hepsi

    YanıtlayınSil

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *