sihirli diş fırçası...

23 Nisan 2009 Perşembe


bugün gittiğim bir mantıcıda çok sevmeme rağmen gün içersinde ağzımın kokmaması için sarmısaklı yoğurt tercih etmeyecekken, işletme sahibinin hediye ettiği tek kullanımlık sihirli diş fırçalarını görünce çok şaşırdım! gönül rahatlığıyla leziz mantımı yedikten sonra dişlerimi fırçalayabilmem gayet güzel bir uygulamaydı. hatta aç gözlülük yapıp acil durumlar için bir tanede çantama koydum. bana sorarsanız her yerde olması gereken bir ürün tıpkı ıslak mendil gibi. hatta araştırdım bu fırçaları üreten firmanın linkinide ekliyorum buraya..


restoran sahiplerinin bilgisine sunarım... ayrıca senelerce bize kalem çakmak gibi promosyon dağıtan firmalarında sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde değerlendirmelerini tavsiye ederim.

fırçanın sihirli yanı ise resimdede gördüğünüz gibi fırça kısmına bastırdığınızda içersindeki gizli hazneden bir kere kullanmaya yetecek miktarda diş macununun fırçanın üzerine çıkması.

2 yorum:

  1. Ne kadar güzel bir uygulama!Bence de diğer restoran işletmecilerine duyurulur!!

    YanıtlaSil
  2. valla bravo tebrik ederim..ne güzel.ülkemizde böyle şeyler de oluyormuş bende 16 ülkeye ihrac edildiğini duydum ..tebrikler valla ..tebrikler...yakışırr.

    YanıtlaSil

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *